piątek, 6 maja 2016

KIM JESTEŚMY

Witam wszystkich Gości na blogowych kartach 


Blog został  stworzony specjalnie dla osób, które szukają wsparcia w opiece nad osobą chorą czy starszą w warunkach domowych. 
Często opieka nad osobą chorą pozornie tylko wydaje się łatwa. Pojawiają się problemy natury medycznej,opiekuńczej ale także i psychicznej. Tu na blogu będziemy mogli wspólnie rozpatrywać różne aspekty, poznawać choroby, rozmawiać o różnych sytuacjach. Myślę, że każdy kto ma taką sytuację w domu znajdzie tu wiele porad i wskazówek oraz gotowych rozwiązań. 
Nasza firma świadczy w pełni profesjonalne usługi z zakresie opieki długoterminowej nad osobami starszymi, niesamodzielnymi i chorymi.
Jesteśmy personelem wykwalifikowanym, z wykształceniem medycznym. Zespół składa się z licznej grupy opiekunów medycznych, fizjoterapeutów, pielęgniarek oraz dietetyka.

Swojej misji oddajemy całe serce niosąc pomoc ludziom potrzebującym oraz ich rodzinom.

Opieka świadczona jest w domu pacjenta/ podopiecznego.

 Poza pielęgnacją i opieką pomagamy również zorganizować życie codzienne, sprzęt, środki pielęgnacyjne, a tym samym dofinansowanie z NFZ czy MOPR.

Osoby będące na ścisłej diecie uzależnionej od jednostki chorobowej  również mogą liczyć na naszą pomoc w komponowaniu i przygotowywaniu codziennych posiłków.


Usługi opiekuńczo- pielęgnacyjne świadczymy na najwyższym poziomie w pełnym słowa znaczeniu.
Rehabilitacja dzięki profesjonalnym pracownikom dopasowana jest w odpowiedni sposób do obrazu klinicznego choroby, wieku oraz indywidualnej sprawności pacjenta.
Terapia rehabilitacyjna łagodzi ból, poprawia elastyczność i napięcie tkanek miękkich, wydolność oddechową i usuwa obrzęki limfatyczne zwłaszcza u osób leżących.

Polecamy nasze usługi w cenach na każdą kieszeń

naszą firmę i kontakt znajdziecie pod niżej wymienionym linkiem

http://opiekun-medyczny.firmy.net


1 komentarz: